FORMT hisse kaçtan bölündü?

FORMT hisse kaçtan bölündü? FORMT hisse kaçtan bölündü?, FORMT hisse sermaye artırımı ne zaman?, FORMT cezası ne zaman bitecek?, FORMT hisse ne zaman arz oldu?, FORMT sahibi kim?

FORMT hisse sermaye artırımı ne zaman?

FORMT hisse sermaye artırımı ne zaman?, FORMT (R) Bedelli Sermaye Artırımı Hakkında Bilgilendirme

FORMT pay senedinin 12/07/2023 – 26/07/2023 tarihleri arasında %100 oranında bedelli sermaye artırımı vardır. Rüçhan hakkı kullanım bedeli 1,00 TL'dir. Rüçhan hakkı kupon satış son tarihi 20/07/2023'tür.


FORMT cezası ne zaman bitecek?

FORMT cezası ne zaman bitecek?, (FORMT) paylarında 26/12/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 25/01/2024 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacak. Bu durumda Formet (FORMT) hisse cezası 26 Ocak 2024 tarihli seans itibarıyla sona erecek.

FORMT hisse ne zaman arz oldu?

FORMT hisse ne zaman arz oldu?, Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu ve Borsa İstanbul A.Ş. ' nin onaylarını takiben, 14-15 Mayıs 2018 tarihlerinde halka arz edilerek Borsa İstanbul Ana Pazar' da 22 Mayıs 2018 tarihinde işlem görmeye başlamıştır. Halka arz sürecinde hisselerin 7.297.983 adeti satılabilmiştir.

FORMT sahibi kim?

FORMT sahibi kim?, Şirket, 7 Ağustos 2014 tarihinde Mustafa Sezen-Formet Çelik Kapı unvanlı şahıs işletmesini tüm aktifi ile birlikte kül halinde devir almıştır. 28 Aralık 2016 tarihinde tür değişikliğine giderek limited şirketten anonim şirkete dönüşmüştür.

FORMT ne zaman bölündü?

FORMT ne zaman bölündü?, ???? SPK Bedelsiz Sermaye Artırımını Ne Zaman Onaylar? Bunun için herhangi bir tarih söylemek mümkün değil. Sermaye Piyasası Kurulu, şirketlerin işlem sırasına ve başvuru detayına göre değerlendirmede bulunur. Bu süreç bazen 1 hafta bazen de aylarca sürebilir.

Bedelsiz sermaye artırımı kaç ayda onaylanır?

Bedelsiz sermaye artırımı kaç ayda onaylanır?, FORMET ÇELIK KAPI SANAYI VE TICARET ANONİM ŞİRKETİ, çelik kapı üretimi yapan bir Türkiye merkezli şirkettir. Şirket belirtilen kategorilerde çelik kapılar sunmaktadır: Panel Serileri; Eko Serisi; Metropol Serisi; Formet Serisi; Özel seri; Yangın Serisi ve İç Kapı Serisi.

Formt hisse ne iş yapar?

Formt hisse ne iş yapar?, borsa istanbul a.ş.

Formet ne zaman halka arz oldu?

Formet ne zaman halka arz oldu?, Çelik kapı ve ahşap iç mekan kapıları ile dayanıklı tüketim malları üretim ve satışı alanlarında faaliyet gösteren Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin payları 22 Mayıs 2018 tarihi itibariyle 7,33 TL/pay fiyat ve “FORMT” kodu ile Borsa İstanbul Ana Pazar'ında, A grubunda sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye ...

Formet metal ve cam sanayi kimin?

Formet metal ve cam sanayi kimin?, Formet Group,Metal ve cam sanayi sektörü başta olmak üzere , çelik kapı , bahçe mobilyaları , cam işletmeciliği , plastik enjeksiyon veısıtıcı gruplarında üretim faaliyetleri bulunmaktadır.

Formet Çelik kapı hangi pazarda?

Formet Çelik kapı hangi pazarda?, FORMT 2023 yılında temettü verecek mi? Şirket 2023 yılında temettü dağıtmama kararı almıştır.